Veslování – zima 2018/19

Ověřte si, jak fyzická bolest způsobená veslováním činí pracovní nebo rodinné starosti náhle malichernými a snáze překonatelnými.

Po roční přestávce jsme opět začali o sobotách docházet do Sportcentra Evropská obveselovat několik trenažérů dobře mířenými stovkami wattů. Kalendář je mírně nahodilý, ale cílem je, aby se lekce konaly každé 2-3 týdny, přičemž jejich aktuální rozvrh, včetně chystané náplně (novinka letošní sezóny), najdete právě zde. Scházíme se ve Sportcentru Evropská, vedle FTVS v 10 hodin (sraz na recepci, nikoliv start lekce – take it easy). Vstup je za 120,- a pokud to ještě neznáte, hlavní náplní společného tréninku je potkat se a vyrobit si hlad k sobotnímu (občas též společnému) obědu. A díky unikátnímu způsobu řízení odporu si přijdou na své začátečníci i léty zocelení veslařští harcovníci.

Aktuální rozvrh lekcí :

  • NEDĚLE 3. března – 5x7minut s posilováním

Berte prosím v úvahu, že výše uvedené termíny se mohou z nejrůznějších důvodů měnit / zrušit. Pro zamezení nepříjemností způsobených zbytečnou cestou do SCE, si 2-3 dny před daným termínem zkontrolujte, zda se lekce skutečně koná. Díky za pochopení.

Nebuďte pecky a přijďte s námi točit větrákem! Roman